C e y h u n N a n e

Ceyhun Nane Kimdir?

Ceyhun Nane

Gayrimenkul Danışmanı

29 Mart 1986 yılında Bartın’da ailemin tek çocuğu olarak dünyaya geldim. Annem ev hanımı babam memur emeklisidir.
İlkokulu Bartın Kırtepe Mahallesinde bulunan Cumhuriyet ilkokulunda okudum (1993 / 1998). İlkokul 4’üncü ve 5’inci sınıfta hentbol takımında gol kralı olarak Türkiye Şampiyonasında organizasyona katıldım ve takım olarak Türkiye 7’ncisi olduk.
Ortaokul eğitimimi Hendekyanı Ortaokulunda tamamladım (1998 / 2000).
Lise eğitimim için Anadolu ve Fen Lisesi Sınavlarına girip Bartın Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesine 120 kişilik kontenjanda 20 olarak kazandım (2000 / 2004).
2005 yılında girdiğim Üniversite sınavları sonucunda İlk olarak Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Kimya Öğretmenliği ile askeri akademi nezlinde Hava Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde bulunan Hava Harp Okulunu kazandım.
Tercihimi Askeri akademi alanında kullanarak Hava Harp Okulunda eğitimime başladım. Akademide Uçak Mühendisliği eğitimimi tamamladım ( 2005 / 2009 ). Hava Harp Okulunda mezun olduktan sonra ( 31 Ağustos 2009 ).
Askeri Savaş Pilotu eğitimi almak için Çiğli 2’nci Ana Jet Üs Komutanlığında göreve başladım.
Uçuş eğitiminden yaklaşık bir yıl sonra yer sınıfı subayı eğitimi için Gaziemir Hava Teknik Okullar Komutanlığında sınıf eğitimine başladım.
Sınıf eğitimi sırasında gönüllü olarak Özel Kuvvetler Komutanlığına başvuru yaptım.
İlerleyen süreçte yaşadığım sağlık sorunları nedeniyle tedavi görmek için geri hizmete geçtim ve 2017 yılında sağlık sorunları nedeniyle mamülen ordudan emekli oldum.
Emeklilik sonrası kendi girişimcilik alanında eğitimler alarak Network Marketing ve ileri satış teknikleri üzerine eğitim aldım.
2018 yılında ise Gayrimenkul yeterlilik belgelerimi tamamlayarak şu an devam etmekte olduğum Gayrimenkul Profesyoneli olarak çalışmalarıma başladım.
2013 yılında eşim Şahika NANE ile evlendim. Bir kız çocuk babasıyım. Eşim Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu olarak Bartın devlet hastanesinde sorumlu eczacı olarak görev yapmaktadır.